ZESPÓŁ


 • Anna Derlatka

  Absolwentka studiów prawniczych i ekonomicznych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej, podatkowej i księgowej podmiotów gospodarczych. Jej klientami są zarówno osoby fizyczne, jak i spółki prawa handlowego, polskie i zagraniczne. Wielokrotnie reprezentowała klientów przed organami administracji publicznej, w tym przed Urzędami Skarbowymi, Urzędami Kontroli Skarbowej oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.
  Praca stanowi przede wszystkim jej pasję, co motywuje ją do stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach z zakresu podatków oraz rachunkowości.
  Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu Ordynacji Podatkowej, podatku od towarów i usług oraz rachunkowości.
  Dba o jakość usług świadczonych w każdym z obszarów – prawa, podatków i rachunkowości. • Agnieszka Derlatka – Doradca podatkowy,

  Absolwentka Finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach tzw. Wielkiej Czwórki – KPMG i PwC. Posiada uprawnienia doradcy podatkowego (nr wpisu 13666). Autorka (współautorka) wielu artykułów w prasie fachowej oraz książek o tematyce podatkowej. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatków pośrednich, bezpośrednich oraz rachunkowości. • Cezary Sobura – Radca prawny

  Absolwent studiów prawniczych i administracyjnych. Odbywał aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach, podczas której uzyskał wiedzę merytoryczną i praktyczną niezbędną do wykonywania zawodu radcy prawnego. Uzyskując pozytywny wynik z egzaminu zawodowego został wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Kielcach pod numerem KL 1209.
  Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując kilkanaście lat w kancelarii specjalizującej się w postępowaniu egzekucyjnym i wieczystoksięgowym.
  Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług uzupełnia swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju konferencjach i szkoleniach.
  Specjalizuje się w postępowaniach sądowych oraz egzekucyjnych.


Eksperci


 • Bartłomiej Żyłka – Prawo europejskie i międzynarodowe

  Prawnik, doktorant Uniwersytetu Śląskiego. Odpowiada za obsługę podmiotów zagranicznych oraz doradztwo w zakresie transakcji z elementem międzynarodowym.